Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi kargo takip işlemi ile kargonuzun nerede olduğunu saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz. Kargonuzun taşıma evrakının oluşturulmasının ardından size doğrudan kargo bilgilerinize ait sms gönderilmektedir. İlk yükleme anından teslimata kadar bütün işlemler kargo takip sistemi üzerine işlenerek sizlere iletilmektedir.

Kargo Fiyatını Nasıl Öğrenebilirim?

Kargo göndereceğiniz adrese oluşacak ödeme miktarını hesaplamak istiyorsanız tercih edebileceğiniz iki yöntem bulunmaktadır. Bunlardan birincisi kargo şubesine giderek danışmak olacaktır. Kargonuzun ağırlığı ve iletileceği yer bilgileri alınarak oluşturulacak fiyat belirlenmektedir.

İkinci yöntem ise kargonun resmi sitesinde bulunan hesaplama aracıdır. Bu araca öncelikle kargonun nereden nereye iletileceği seçilmektedir. Bunun ardından kargo tipinizi belirtmeniz gerekmektedir. Dosya ya da koli seçeneğinden birini seçmenizin ardından detaylı bilgilere geçilmektedir. Kolilerin en, boy, yükseklik, ağırlık gibi bilgileri alınmaktadır. Buna göre de en uygun fiyat belirlenmektedir.

Yurtiçi Kargo Takip Gönderi Numaramı Nasıl Bulabilirim?

Yurtiçi kargo takip gönderi numaranız takip işlemi için en önemli unsurdur. Bu nedenle takip numaranızı bilmiyorsanız öğrenmeniz büyük önem taşımaktadır. Öğrenmek için gerçekleştirebileceğiniz iki yöntem bulunmaktadır. Size en yakın Yurtiçi şubesine giderek isim, soyisim ve T.C. kimlik numaranız ile gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz.

Dilerseniz de Yurtiçi Kargo çağrı merkezini arayarak telefon numaranız ile kargo gönderi numaranızı öğrenebilirsiniz. Başka bir telefon numarasından ararsanız da yine T.C. kimlik numaranız ile öğrenebilirsiniz. Bu öğrenme işleminin ardından kolaylıkla takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Önceki Yazılar
Sonraki Yazılar

post written by:

0 Comments: