MNG Kargo Takip

MNG Kargo Takip

MNG Kargo takip işlemi, kargonuzun evrak oluşturulmasının ardından size iletilen numara ile başlatılmaktadır. Kargonuz firmaya iletildiği andan size teslim edileceği ana kadar gerçekleşen bütün işlemler bu takip ekranına yansıtılmaktadır. Böylece kargonuzun nerede olduğunu, hangi aşamada bulunduğunu öğrenebilirsiniz.

Kargo Takip İşlemi İçin Gerekli Bilgiler Nelerdir?

Kargo takip işleminizin gerçekleştirilmesi için takip ekranında sizden belirli bilgiler istenmektedir. Bu bilgilerin en temeli kargo takip numarasıdır. Bu numara size genellikle kargo firması tarafından sms ile iletilmektedir. Ancak herhangi bir aksilik ile iletilmedi ise MNG müşteri hizmetlerini arayarak numaranızı öğrenebilirsiniz.

Ayrıca ürününüzün fatura numarasını da kullanarak takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer e-ticaret gönderisinin takip işlemini gerçekleştirmek isterseniz de firmanızın adını ve sipariş takip numaranızı girerek gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Sorgula butonuna basmanızın ardından saniyeler içerisinde takip ekranı karşınıza çıkacaktır. Gönderi numaranızı bilmiyorsanız 0850 222 06 06 numaralı çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo Takip İşlemi Nereden Gerçekleştirilir?

MNG Kargo takip işlemi mngkargo.com.tr/gonderitakip adresinden gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanında satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz platform da kargonuzu takip etmenizi sağlayacak bilgileri size ulaştırabilmektedir. Bunun için işleminizi gerçekleştirdiğiniz platformda siparişinizin yanında bulunan kargo ibaresini seçmeniz yeterli olacaktır.

Bu seçeneklerin dışında güvenilir bir alanda kargo takip işlemi gerçekleştirmek mümkün olmayacaktır. Belirli alanlar ve siteler dışında kargo takibi yapılamamaktadır. En güvenli yer kargonun resmi sitesidir. 

Önceki Yazılar
Sonraki Yazılar

post written by:

0 Comments: