Kargoİst Kargo Takip

Kargoİst Kargo Takip

Kargoİst kargo takip, kargonuzun Kargoİst ile yola çıkmasından itibaren gerçekleştirilen takip işlemidir. Bu takip işlemi ile kargonuzun nerede olduğu, hangi merkezlerde bulunduğu, nereden geldiği gibi bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kargoİst Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Gönderen kişi tarafından kargonuz Kargoİst kargo firmasına teslim edildiği andan itibaren sms yoluyla bilgilendirilirsiniz. Bu sms içerisinde kargonuza ait bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler ile takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kargoİst kargo takip nasıl yapılır; öncelikle smste belirtlen bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Bu işlem için eğer sms içerisinde bağlantı yoksa ya da çalışmıyorsa Kargoİst takip sayfasına giriş yapmalısınız. Bunun ardından size sunulan bilgileri ilgili alanlara girmelisiniz. Böylece kargonuzun nerede, hangi işlemde olduğunu raahtlıkla görebilirsiniz.

Kargo Takibi İçin Gerekli Bilgiler Nelerdir?

Kargo takibi gerçekleştirilmesi için ilgili ekranda sizden bilgi istenmektedir. Çeşitli bilgiler ile kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kargo takibiniz için genellikle önerilen yöntem size iletilmiş kargo takip numarasıdır. Bu kargo takip numarasını öğrenmenin en temek yolu ise cep telefonunuza gelen smstir.

Ancak telefonunuza sms gelmeyebilir. Ya da farklı nedenlerden kaynaklı kargo takip numaranızı bilmiyor olabilirsiniz. Bu durumda kargo takip işlemi gerçekleştirme yolu farklıdır. Cep telefonu numaranızı ya da T.C. kimlik numaranızı girerek kargo takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Denediğiniz yöntemlere rağmen giriş yapamadıysanız kargo firmasını arayarak işleminiz ya da kargonuz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Önceki Yazılar
Sonraki Yazılar

post written by:

0 Comments: