PTT Kargo Yıldıztepe Şubesi

PTT Kargo Yıldıztepe Şubesi

 Adres Yıldıztepe Mahallesi Şehit Teğmen Hasan Hüseyin Aksoy Caddesi Numara: 23/B Bağcılar / İstanbul
 Telefon 0 212 433 32 65

PTT Kargo Yıldıztepe Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Yıldıztepe Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu şekilde belirtilmiştir;

PTT Kargo Yıldıztepe Şubesi
PTT Kargo Yıldıztepe Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Yıldıztepe şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT Yıldıztepe kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Yıldıztepe şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Yıldıztepe şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Yıldıztepe şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: