PTT Kargo Ümraniye Şubesi

PTT Kargo Ümraniye Şubesi

 Adres İstiklal Mahallesi Mithatpaşa Caddesi Numara: 1 Ümraniye / İstanbul
 Telefon 0 216 344 01 87
 Faks 0 216 329 90 58

PTT Kargo Ümraniye Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Ümraniye Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu şekilde belirtilmiştir;

PTT Kargo Ümraniye Şubesi
PTT Kargo Ümraniye Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Ümraniye şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT Ümraniye kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Ümraniye şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Ümraniye şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Ümraniye şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: