PTT Kargo Uluslararası Kargo İşleme Merkezi

PTT Kargo Uluslararası Kargo İşleme Merkezi

 Adres Ziya Gölkalp Mahallesi Bedrettin Dalan Bulvarı Atkosan Sanayi Sitesi 2. Kısım E Blok Başakşehir / İstanbul
 Telefon 0 212 567 65 65
 Telefon 444 03 92
 Faks:  0 212 544 91 41
PTT Kargo Uluslararası Kargo İşleme Merkezi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Uluslararası Kargo İşleme Merkezinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu şekilde belirtilmiştir;
PTT Kargo Uluslararası Kargo İşleme Merkezi
PTT Kargo Uluslararası Kargo İşleme Merkezi 
İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Uluslararası Kargo İşleme Merkezi kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Uluslararası Kargo İşleme Merkezi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Uluslararası Kargo İşleme Merkezi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Kargo Uluslararası Kargo İşleme Merkezinde toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: