PTT Kargo Tuzla Şubesi

PTT Kargo Tuzla Şubesi

 Adres Postane Mahallesi Erman Aydıner Sokak Numara: 8 Tuzla / İstanbul
 Telefon 0 216 395 19 40
 Faks 0 216 395 19 46

PTT Kargo Tuzla Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Tuzla Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;

PTT Kargo Tuzla Şubesi
PTT Kargo Tuzla Şubesi
İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Tuzla şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Tuzla şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Tuzla şubesi tamamen resmi bir kurumdur.PTT Tuzla şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: