PTT Kargo Soğanlık Şubesi

PTT Kargo Soğanlık Şubesi

 Adres Gümüşpınar Mahallesi Millet Caddesi Numara: 9/A Kartal / İstanbul
 Telefon 0 216 504 85 71
 Telefon 0 216 504 85 74
 Faks 0 216 504 85 72

PTT Kargo Soğanlık Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Soğanlık Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu şekilde belirtilmiştir;

PTT Kargo Soğanlık Şubesi
PTT Kargo Soğanlık Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Soğanlık şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT Soğanlık kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Soğanlık şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Soğanlık şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Soğanlık şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: