PTT Kargo Sancaktepe Posta Dağıtım Merkezi

PTT Kargo Sancaktepe Posta Dağıtım Merkezi

 Adres Osmangazi Mahallesi Hilal Caddesi Numara: 17 Sancaktepe / İstanbul
 Telefon  0 216 622 63 75
 Telefon  0 216 622 63 76
 Faks 0 216 622 63 74

PTT Kargo Sancaktepe Kargo Toplama Dağıtım Merkezi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Sancaktepe Kargo Dağıtım Toplama Merkezinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;

PTT Kargo Sancaktepe Posta Dağıtım Merkezi
PTT Kargo Sancaktepe Posta Dağıtım Merkezi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Sancaktepe toplama dağıtım merkezi kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Sancaktepe toplama dağıtım merkezi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Sancaktepe Toplama Dağıtım ve işleme merkezi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Kargo Sancaktepe Toplama dağıtım merkezinde toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: