PTT Kargo Maltepe Posta Dağıtım Merkezi

PTT Kargo Maltepe Posta Dağıtım Merkezi

 Adres Bağlarbaşı Mahallesi İnönü Caddesi Numara: 121 Maltepe / İstanbul
 Telefon 0 216 442 88 38
 Telefon 0 216 352 57 12
 Telefon 0 216 305 04 45
 Faks 0 216 352 99 82

PTT Kargo Maltepe Kargo Dağıtım Merkezi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Maltepe Kargo Dağıtım Toplama Merkezinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu şekilde belirtilmiştir;

PTT Kargo Maltepe Posta Dağıtım Merkezi
PTT Kargo Maltepe Posta Dağıtım Merkezi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Maltepe dağıtım merkezi kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Maltepe Posta Dağıtım Merkezi gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Maltepe Posta Dağıtım Merkezi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Maltepe Posta Dağıtım Merkezi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Kargo Maltepe Posta Dağıtım Merkezinde toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: