PTT Kargo Kıraç Şubesi

PTT Kargo Kıraç Şubesi

 Adres Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi Gazi Caddesi Numara: 48 Kıraç / Esenyurt / İstanbul
 Telefon  0 212 803 40 16
 Telefon  0 212 803 38 65
 Faks 0 212 803 40 17
PTT Kargo Kıraç Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Kıraç Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;

PTT Kargo Kıraç Şubesi
PTT Kargo Kıraç Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Kıraç şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Kıraç şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Kıraç şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Kıraç şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: