PTT Kargo Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi

PTT Kargo Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi

 Adres Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi 2300. Sokak Numara: 6 Esenyurt / İstanbul
 Telefon 0 212 830 39 70
 Telefon 0 212 830 31 47

PTT Kargo Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Kıraç Kargo Dağıtım Merkezinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;
PTT Kargo Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi
PTT Kargo Kıraç Kargo Dağıtım Merkezi
İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Kıraç dağıtım merkezi kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Kıraç dağıtım merkezi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Kıraç Dağıtım ve işleme merkezi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Kargo Kıraç dağıtım merkezinde toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: