PTT Kargo Kartal Posta Dağıtım Merkezi

PTT Kargo Kartal Posta Dağıtım Merkezi

 Adres Kordonboyu Mahallesi Ankara Cadde Numara: 163 Kartal / İstanbul
 Telefon  0 216 473 51 00
 Telefon  0 216 473 37 50
 Faks 0 216 473 19 53

PTT Kargo Kartal Kargo Toplama Dağıtım Merkezi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Kartal Kargo Dağıtım Toplama Merkezinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;
PTT Kargo Kartal Posta Dağıtım Merkezi
PTT Kargo Kartal Posta Dağıtım Merkezi
İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Kartal toplama dağıtım merkezi kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Kartal toplama dağıtım merkezi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Kartal Toplama Dağıtım ve işleme merkezi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Kargo Kartal Toplama dağıtım merkezinde toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: