PTT Kargo Kağıthane Şubesi

PTT Kargo Kağıthane Şubesi

 Adres     Merkez Mahallesi Mermerciler Caddesi Numara: 8 Kağıthane / İstanbul
 Telefon 0 212 295 80 43
 Telefon 0 212 295 80 42
 Faks 0 212 294 68 68

PTT Kargo Kağıthane Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Kağıthane Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu şekilde belirtilmiştir;

PTT Kargo Kağıthane Şubesi
PTT Kargo Kağıthane Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Kağıthane şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT Kağıthane kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Kağıthane şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Kağıthane şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Kağıthane şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: