PTT Kargo İnönü Şubesi

PTT Kargo İnönü Şubesi

 Adres Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi Numara: 512 Maltepe / İstanbul
 Telefon 0 216 399 11 67

PTT Kargo İnönü şubemizin iletişim bilgileri ile şubemize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şubemizde yapabileceğiniz işlemler ise aşağıda sıralanmaktadır;

PTT Kargo İnönü Şubesi
PTT Kargo İnönü Şubesi

Kargo takiplerinizi isim veya gönderi kodu numaranız ile rahatlıkla yapabilirsiniz. PTT Kargo İnönü şubemizden kargolarınızı gönderebilir, kargo teslim alabilir ya da adresinize kuryelerimizi çağırarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Ayrıca İnönü kargo şubemizde karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderilerinizi, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerimize gönderilerinizi yapabilir, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Şubelerimizden ambalaj ve koli temin edebilme imkânınız bulunmaktadır.

PTT Kargo İnönü ücreti, teslim veya gönderi süresi bilgisini, kargo sorunlarını, kurye, teslimat ve diğer şikâyet bildirimleri gibi işlemlerinizi de çalışma saatlerimiz içinde şubemizden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. Şubelerimiz bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderileriniz için özel anlaşma yapma olanağı sağlamaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyen müşterilerimiz bilgi için şube şeflerimiz ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: