PTT Kargo Hadımköy Şubesi

PTT Kargo Hadımköy Şubesi

 Adres Hastane Mahallesi Ayasofya Caddesi Numara: 7 Arnavutköy / İstanbul
 Telefon 0 212 771 24 30
 Faks 0 212 771 24 31

PTT Kargo Hadımköy Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Hadımköy Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu şekilde belirtilmiştir;

PTT Kargo Hadımköy Şubesi
PTT Kargo Hadımköy Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Hadımköy şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT Hadımköy kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Hadımköy şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Hadımköy şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Hadımköy şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: