PTT Kargo Gültepe Şehit Mehmet Ali Kılıç Şubesi

PTT Kargo Gültepe Şehit Mehmet Ali Kılıç Şubesi

 Adres Harmantepe Mahallesi Talatpaşa Caddesi Numara: 273/A Kağıthane / İstanbul
 Telefon 0 212 279 61 02
 Telefon 0 212 279 84 86
 Faks 0 212 284 42 60

PTT Kargo Gültepe Şehit Mehmet Ali Kiliç Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Gültepe Şehit Mehmet Ali Kiliç Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu şekilde belirtilmiştir;

PTT Kargo Gültepe Şehit Mehmet Ali Kiliç Şubesi
PTT Kargo Gültepe Şehit Mehmet Ali Kiliç Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Gültepe Şehit Mehmet Ali Kiliç şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT Gültepe Şehit Mehmet Ali Kiliç kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Gültepe Şehit Mehmet Ali Kiliç şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Gültepe Şehit Mehmet Ali Kiliç şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Posta Gültepe Şehit Mehmet Ali Kiliç şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: