PTT Kargo Gaziosmanpaşa Merkez Müdürlüğü

PTT Kargo Gaziosmanpaşa Merkez Müdürlüğü

 Adres Sarıgöl Mahallesi Kardelen Sokak Numara: 19 Gaziosmanpaşa – İstanbul
 Telefon 0 212 615 82 82
 Telefon 0 212 615 54 06
 Telefon 0 212 563 73 82

PTT Kargo Gaziosmanpaşa Merkez Müdürlüğü iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Gaziosmanpaşa Merkez Müdürlüğü yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;

PTT Kargo Gaziosmanpaşa Merkez Müdürlüğü
PTT Kargo Gaziosmanpaşa Merkez Müdürlüğü

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Gaziosmanpaşa şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Gaziosmanpaşa şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Gaziosmanpaşa şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Gaziosmanpaşa şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: