PTT Kargo Eyüpsultan Posta Dağıtım Merkezi

PTT Kargo Eyüpsultan Posta Dağıtım Merkezi

 Adres Defterdar Mahallesi Eyüp Sultan Bulvarı Numara: 38 Eyüpsultan / İstanbul
 Telefon 0 212 613 25 47

PTT Kargo Eyüpsultan Kargo Dağıtım Merkezi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Eyüpsultan Kargo Dağıtım Toplama Merkezinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;

PTT Kargo Eyüpsultan Posta Dağıtım Merkezi
PTT Kargo Eyüpsultan Posta Dağıtım Merkezi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Eyüpsultan dağıtım merkezi kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Eyüpsultan Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Eyüpsultan dağıtım merkezi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Eyüpsultan Dağıtım merkezi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Kargo Eyüpsultan dağıtım merkezinde toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.trÖnceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: