PTT Kargo Esenyurt Şubesi

PTT Kargo Esenyurt Şubesi

 Adres Üçevler Mahallesi Doğan Araslı Bulvarı Numara: 111 Esenyurt / İstanbul
 Telefon 0 212 450 32 55
 Telefon 0 212 699 74 32
 Faks 0 212 699 74 31

PTT Kargo Esenyurt Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Esenyurt Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;

PTT Kargo Esenyurt Şubesi
PTT Kargo Esenyurt Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Esenyurt şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Esenyurt şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Esenyurt şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Esenyurt şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

1 yorum: