PTT Kargo Esenyurt Posta Dağıtım Merkezi

PTT Kargo Esenyurt Posta Dağıtım Merkezi

 Adres Turgut Özal Mahallesi 67. Sokak Numara: 10/A Esenyurt / İstanbul
 Telefon 0 212 428 68 71
 Telefon 0 212 423 68 29
 Telefon 0 507 457 88 10
 Faks 0 212 875 38 91

PTT Kargo Esenyurt Kargo Toplama Dağıtım Merkezi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Esenyurt Kargo Dağıtım Toplama Merkezinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;

PTT Kargo Esenyurt Posta Dağıtım Merkezi
PTT Kargo Esenyurt Posta Dağıtım Merkezi 
İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Esenyurt toplama dağıtım merkezi kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Esenyurt toplama dağıtım merkezi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Esenyurt Toplama Dağıtım ve işleme merkezi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Kargo Esenyurt Toplama dağıtım merkezinde toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: