PTT Kargo Esenler Şubesi

PTT Kargo Esenler Şubesi

 Adres Fevzi Çakmak Mahallesi 1107. Sokak Numara: 20/D Esenler / İstanbul
 Telefon 0 212 568 01 61
 Telefon 0 212 568 13 53

PTT Kargo Esenler Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Esenler Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu şekilde belirtilmiştir;

PTT Kargo Esenler Şubesi
PTT Kargo Esenler Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Esenler şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT Esenler kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Esenler şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Esenler şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Esenler şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: