PTT Kargo Esenkent Şubesi

PTT Kargo Esenkent Şubesi

 Adres Aşık Veysel Mahallesi Resneli Niyazi Sokak Numara: 4 Esenyurt / İstanbul
 Telefon 0 212 672 46 19
 Faks 0 212 669 10 07

PTT Kargo Esenkent şubemizin iletişim bilgileri ile şubemize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şubemizde yapabileceğiniz işlemler ise aşağıda sıralanmaktadır;

PTT Kargo Esenkent Şubesi
PTT Kargo Esenkent Şubesi

Kargo takiplerinizi isim veya gönderi kodu numaranız ile rahatlıkla yapabilirsiniz. PTT Kargo Esenkent şubemizden kargolarınızı gönderebilir, kargo teslim alabilir ya da adresinize kuryelerimizi çağırarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Ayrıca Esenkent kargo şubemizde karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderilerinizi, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerimize gönderilerinizi yapabilir, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Şubelerimizden ambalaj ve koli temin edebilme imkânınız bulunmaktadır.

PTT Kargo Esenkent ücreti, teslim veya gönderi süresi bilgisini, kargo sorunlarını, kurye, teslimat ve diğer şikâyet bildirimleri gibi işlemlerinizi de çalışma saatlerimiz içinde şubemizden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. Şubelerimiz bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderileriniz için özel anlaşma yapma olanağı sağlamaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyen müşterilerimiz bilgi için şube şeflerimiz ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr


Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: