PTT Kargo Çağlayan Şubesi

PTT Kargo Çağlayan Şubesi

 Adres Çağlayan Mahallesi Vatan Caddesi Numara: 56-1 Şişli / İstanbul
 Telefon 0 212 246 12 76
PTT Kargo Çağlayan Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Çağlayan  Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;

PTT Kargo Çağlayan Şubesi
PTT Kargo Çağlayan Şubesi
İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Çağlayan şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Çağlayan şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Çağlayan şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Çağlayan şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: