PTT Kargo Beylikdüzü Şubesi

PTT Kargo Beylikdüzü Şubesi

 Adres  Barış Mahallesi Karadeniz Caddesi Numara: 5 Beylikdüzü / İstanbul
 Telefon 0 212 871 09 47
 Faks 0 212 871 09 46

PTT Kargo Beylikdüzü Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Beylikdüzü Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu şekilde belirtilmiştir;

PTT Kargo Beylikdüzü Şubesi
PTT Kargo Beylikdüzü Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Beylikdüzü şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT Beylikdüzü kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Beylikdüzü şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Beylikdüzü şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Beylikdüzü şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: