PTT Kargo Başakşehir Kargo Dağıtım Toplama Merkezi

PTT Kargo Başakşehir Kargo Dağıtım Toplama Merkezi

 Adres İkitelli Osb Mahallesi Aykosan Dilek Pastanesi Sokak Numara:1 Başakşehir / İstanbul
 Telefon  0 212 549 24 31
 Telefon  0 212 549 24 34
 Faks 0 212 549 24 32
PTT Kargo Başakşehir Kargo Toplama Dağıtım Merkezi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Başakşehir Kargo Dağıtım Toplama Merkezinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;
PTT Kargo Başakşehir Kargo Dağıtım Toplama Merkezi
PTT Kargo Başakşehir Kargo Dağıtım Toplama Merkezi
İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Başakşehir toplama dağıtım merkezi kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Başakşehir toplama dağıtım merkezi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Başakşehir Toplama Dağıtım ve işleme merkezi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Kargo Başakşehir Toplama dağıtım merkezinde toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: