PTT Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi

PTT Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi

 Adres Bahçelievler Mahallesi Komik Hasanefendi Sokak Numara: 34 Bahçelievler / İstanbul
 Telefon 0 212 441 47 30
 Telefon 0 212 441 47 38
 Faks 0 212 441 47 29

PTT Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Toplama Merkezinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu şekilde belirtilmiştir;

PTT Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi
PTT Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Bahçelievler dağıtım merkezi kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım Merkezinde toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: