PTT Kargo Avcılar Şubesi

PTT Kargo Avcılar Şubesi

 Adres Merkez Mahallesi Şamlı Sokak Numara: 19/1 Avcılar – İstanbul
 Telefon 0 212 695 35 35
 Faks 0 212 695 34 40

PTT Kargo Avcılar Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Avcılar Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;

PTT Kargo Avcılar Şubesi
PTT Kargo Avcılar Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Avcılar şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT Avcılar kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Avcılar şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Avcılar şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Avcılar şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: