PTT Kargo Ataşehir Şubesi

PTT Kargo Ataşehir Şubesi

 Adres Küçükbakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi Numara: 87/A Ataşehir / İstanbul
 Telefon 0 216 577 68 01
 Telefon 0 216 574 12 29
 Faks 0 216 573 21 80

PTT Kargo Ataşehir Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Ataşehir Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu şekilde belirtilmiştir;

PTT Kargo Ataşehir Şubesi
PTT Kargo Ataşehir Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Ataşehir şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT Ataşehir kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Ataşehir şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Ataşehir şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Ataşehir şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: