PTT Kargo Arnavutköy Şubesi

PTT Kargo Arnavutköy Şubesi

 Adres İslambey Mahallesi Fatih Caddesi Numara: 114 -116A Arnavutköy / İstanbul
 Telefon 0 212 597 67 67
 Telefon 0 212 597 13 12
 Faks 0 212 597 12 04

PTT Kargo Arnavutköy Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Arnavutköy Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;

PTT Kargo Arnavutköy Şubesi
PTT Kargo Arnavutköy Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Arnavutköy şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Arnavutköy şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Arnavutköy şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Arnavutköy şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: