PTT Kargo Altınşehir Şubesi

PTT Kargo Altınşehir Şubesi

 Adres Cennet Mahallesi Barbaros Caddesi Numara: 66/B Küçükçekmece / İstanbul 
 Telefon 0 212 579 06 74
 Faks 0 212 599 22 10

PTT Kargo Altınşehir Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Altınşehir Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu belirtilmiştir;

PTT Kargo Altınşehir Şubesi
PTT Kargo Altınşehir Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Altınşehir şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Altınşehir şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Altınşehir şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Altınşehir şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: