PTT Kargo Adana Posta İşleme Merkezi

PTT Kargo Adana Posta İşleme Merkezi

 Adres Fevzipaşa Mahallesi 48019. Sokak Numara: 18 Seyhan / Adana
 Telefon 0 322 421 40 42
 Faks 0 322 421 30 60

PTT Kargo Adana Posta İşleme Merkezi iletişim bilgileri ile şubemize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şubemizde yapabileceğiniz işlemler ise aşağıda sıralanmaktadır;

PTT Kargo Adana Posta İşleme Merkezi
PTT Kargo Adana Posta İşleme Merkezi

Kargo takiplerinizi isim veya gönderi kodu numaranız ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Adana Posta İşleme Merkezinden kargolarınızı gönderebilir, kargo teslim alabilir ya da adresinize kuryelerimizi çağırarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

Ayrıca Adana Posta İşleme Merkezi kargo şubemizde karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderilerinizi, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerimize gönderilerinizi yapabilir, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Şubelerimizden ambalaj ve koli temin edebilme imkânınız bulunmaktadır.

PTT Kargo ücreti, teslim veya gönderi süresi bilgisini, kargo sorunlarını, kurye, teslimat ve diğer şikâyet bildirimleri gibi işlemlerinizi de çalışma saatlerimiz içinde şubemizden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. Şubelerimiz bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderileriniz için özel anlaşma yapma olanağı sağlamaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyen müşterilerimiz bilgi için şube şeflerimiz ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr 
Önceki yazı
Sonraki Gönderi

post written by:

0 Comments: