PTT Kargo Acıbadem Şubesi

PTT Kargo Acıbadem Şubesi


 Adres Acıbadem Mahallesi Acıbadem Caddesi Numara: 133 Üsküdar / İstanbul
 Telefon 0 216 324 55 31
 Telefon 0 216 327 63 75
 Faks 0 216 339 09 77
PTT Kargo Acıbadem Şubesi iletişim ve adres bilgileri ile şubeye ulaşabilir. PTT Kargo Acıbadem Şubesinde yapabileceğiniz detaylı olarak bilgiler ve işlemler aşağıda şu şekilde belirtilmiştir;
PTT Kargo Acıbadem Şubesi
PTT Kargo Acıbadem Şubesi

İsim ya da gönderi numarası ile kargo takibi, PTT Kargo Acıbadem şubesinden kargo gönderimi veya gönderi teslim alma, Ev veya iş adresinize kurye talep etme, karşı ödemeli, taahhütlü gönderi veya nakit ödemeli gönderi, belde ve köylerde bulunan PTT kargo Şubelerine gönderim, dilediğiniz ülkelere gümrük kurallarına uygun olarak gönderim yapabilir. 

PTT Kargo şubelerinden ambalaj ya da koli temin edebilirsiniz, kargo ücreti, teslim veya gönderinizin süresini öğrenme, kargo şikâyet, kargo teslim sorunları, kurye, ayrıca diğer şikâyet bildirim işlemi yapmak isterseniz PTT Kargo Acıbadem şubesi çalışma saatleri içerisinde istediğiniz şubeden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

PTT Kargo Acıbadem şubesi tamamen resmi bir kurumdur. PTT Acıbadem şubesinden toplu ya da sürekli kargo gönderimi için kurumsal anlaşma yapılmaktadır. 

Özel ya da toplu kargo gönderimi yapmak isteyen kurumsal firmalar bilgi edinme amacıyla bulundukları şubelerden detaylı bilgilere ulaşabilir.

PTT Kargo Müşteri Müşteri Hizmetleri: 444 03 92
PTT Kargo Müşteri Web Sitesi: www.ptt.gov.tr
Önceki yazı
First

post written by:

0 Comments: